Bilgim’den Mayıs 2010

Sevgili Mezunlar,

Vitae’nin Nisan sayısına sizlerden ve Üniversitemizin diğer mensuplarından gelen ilgi BİLGİM olarak bizleri çok mutlu etti. Oluşturmak istediğimiz birlikteliğin aslında tüm mezunlarımız tarafından da desteklendiğini görmek gerçekten sevindirici. Her ay düzenli olarak adresinize göndereceğimiz Vitae aynı zamanda internette de yayına başladı. Kısa zamanda www.vitae.gen.tr ‘nin hepimiz için bir uğrak yeri haline geleceğine inanıyoruz.

Bu ay BİLGİ mezunları için buluşma ayı… 28 Mayıs Cuma akşamı Santral Kampüsü’nde bir araya geliyoruz. Canlı müzik ve DJ eşliğinde hoş bir kokteyl havasında, belki de yıllardır görmediğimiz dönem arkadaşlarımızla, alt ve üst sınıflardan özlediğimiz Bilgililerle buluşacağız. Bundan sonra her yıl düzenlenecek olan Homecoming etkinliğimize tüm mezunlarımızı bekliyoruz.

28 Mayıs’ın bizim için bir önemi daha var. Çünkü web sitemizin lansmanını da Homecoming’10 da gerçekleştireceğiz. Derneğimize daha kısa sürede ulaşabilmenizi ve üyelik işlemlerinizi hızlandırmanızı sağlayacak olan web sitemiz, www.bilgim.org.tr adresinde sizlerle olacak. Tamamen faaliyete geçtikten sonra mezun veritabanı ve blog özelliği ile Bilgi Ailesi’nin en çok takip ettiği yerlerden biri haline geleceğine emin olduğumuz BİLGİM web sitesine de hepinizi bekliyoruz.

Geçtiğimiz sayımızda Bilgi mezunu girişimcileri kapak konusu yapmıştık. Bu sayı ise kapak dosyamızda Türkiye’nin önemli şirketlerinin Bilgili ikinci kuşak yöneticileri var. Keyifle okumanızı dilioruz.

BİLGİM ailesi olarak tüm annelerin Anneler Gününü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlar, başarılarla dolu bir Mayıs ayı dileriz.

Serkan Memişoğlu ‘07

Başkan

Powered by Openmedia