Bilgim Academy’de ikinci dönem başlıyor

Sertifika programlarında ilk döneme katılan 135 öğrenci sertifikalarına kavuşurken, ikinci dönem için kayıtlar dolmak üzere…

Ekim ayında ilk dönemine 135 öğrenci ile başlayan Bilgim Academy’de sertifikalar geçtiğimiz ay içerisinde dağıtıldı. Pazarlama, Girişimcilik, Aile Şirketlerinde Yönetim, Forex, İspanyolca ve Rusça programlarında ilk dönem sertifikalarını alan katılımcılardan bir kısmı ikinci dönemde yeni açılan programlar için kayıtlarını yaptırırken devam eden Dış Ticaret Sertifika Programı’nda ise sertifikalar 23 Ocak tarihinde dağıtılacak.

İkinci dönemde program sayısını 19’a çıkaran Bilgim Academy’de yeni dönem kayıtları ise dergi yayına hazırlandığı günlerde tamamlanmak üzereydi. Yeni kayıtların 200’ü geçtiğini dile getiren Bilgim Academy Eğitim Kordinatörlerinden Erkan Türk; Dil Akademisi’nde İspanyolca, Rusça ve Arapça; Kişisel gelişim Akademisi’nde Diksiyon ve Etkili Konuşma; Mesleki Eğitim Akademisi’nde ise İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kurumsal İletişim Sertifika Programlarının en çok tercih edilen programlar olduğunun altını çizdi. 4 Ocak tarihinde ikinci dönem derslerine başlayacak öğrenciler sertifikalarını Şubat sonunda alacaklar.

Powered by Openmedia