Bilgim Academy’den yeni dönemde yeni programlar

İlk döneminde açtığı 10 program ile 135 öğrenciye ulaşan Bilgim Academy yeni programlarıyla ikinci dönemde öğrenci sayısını 300’ün üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Ekim sonunda başlayan Bilgim Academy programları bir taraftan devam ederken, Bilgim Academy ekibi programı gelen talepler doğrultusunda geliştirmeye devam ediyor. Özellikle web sayfasındaki “isteyin olsun” bölümünden gelen talepleri dikkate aldıklarını belirten Bilgim Academy Eğitim Koordinatörleri’nden Erkan Türk başta Mesleki Eğitim Akademisi olmak üzere her üç akademide de program sayılarını artırdıklarını bildirdi.

20 Aralık haftasında ilk dönem öğrencilerinden sertifika almaya hak kazananların sertifikalarının takdim edileceğini, 27 Aralık haftası başlayacak ikinci dönemde de yeni öğrencilere merhaba diyeceklerini dile getiren Türk, yeni açılan programları şu şekilde sıraladı: Mesleki Eğitim Akademisi’nde Satış, İnsan Kaynakları Yönetimi, Finans, Yaratıcı Reklamcılık, Reklam Satış, Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim; Kişisel Gelişim Akademisi’nde Proje Yönetimi ve Dil Akademisi’nde ise İtalyanca ve Arapça.

Powered by Openmedia