Bilgim yönetimini tanıyalım

Yeni oluşan Bilgim yönetimi, göreve geldikten sonra birçok mezuna ulaştı ve onların “daha iyi bir dernek” için önerilerini dinledi. Görev dağılımlarını yapan ekibi yoğun bir dönem bekliyor.

Kasım ayında Doğuşcan Oto’nun Serkan Memişoğlu’ndan başkanlığı devralması ile yeni bir süreç başlamıştı. Devamlı bahsi geçen Bilgim Academy, Bilgim HR ve Vitae operasyonları aslında bir ekibin yoğun çalışmasının sonucu ortaya çıkıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne gönül vermiş mezunlarımız; kendi kariyer ve özel hayatlarından verdiği ödünler ile bir şeyler yapılmaya çalışılıyorlar. Göreve geldiğinde yeni dernek başkanı Doğuşcan Oto’yu sizlere kısaca tanıtmıştık. Bu sayı da Mezunlar Derneği’nin çekirdek ekibini sizlere tanıtmak istedik.

Özge Utan ‘05

2005 Uluslararası Finans mezunu olan Özge, Simple Coaching isimli kendi kurduğu şirketi aracılığı ile yaşam koçluğu yapıyor. Mezunlar Derneği oluşumuna Doğuşcan Oto’nun başkan olması ile katılan Özge, Doğuşcan ile birlikte Mezunlar Derneği politikalarına yön veriyor. Özellikle Bilgi Kariyer Merkezi ile ortaklaşa çalışmalar yapan Özge, en son olarak Meslek Tanıtım Günleri’ni gerçekleştirdi.

Aslı Uzunlu ‘06

2006 İşletme-Ekonomi Üstün Başarı Programı mezunu Aslı, kuzeni ile birlikte kurduğu Prosis Danışmanlık şirketinde iş hayatına devam ediyor. Bilgim HR operasyonunun başında olan Aslı, 2009 yılında dernek kurulduğundan bu yana, çalışmaların içinde yer alıyor. Mezunlar olarak çok büyük eksikliğini hissettiğimiz İK operasyonları konusunda kendi yetiştirdiği ekibi ile mezunlarımıza yardımcı olmaya çalışıyor.

Sena Balkaç ‘08

2008 Ekonomi Mezunu olan Sena, aile şirketi olan Sena Ofset’te iş hayatına devam ediyor. Doğuşcan ile birlikte dernek yönetimine dahil olan Sena; derneğin bütün baskı, dizayn ve grafik işlerini yönetmenin yanı sıra, derneğin diğer şirketlerle olan ilişkileri yürütüyor. İnternet ortamında size ulaşan, tüm bilgim point, indirim ve avantaj kampanyaları Sena’nın elinden çıkıyor.

Powered by Openmedia