BilgiM’den Spor ve Sanat Yaz Okulu

BilgiM yaz aylarında da boş durmuyor. “Spor ve Sanat Yaz Okulu” ile yaz aylarında da eğitim ve aktivitelerine devam ediyor.

Yaz aylarında da eğitim ve aktivitelerine devam eden BilgiM, Spor ve Sanat Yaz Okulu çalışmalarını tamamladı. Yaz okulu, 12-16 yaş grubunda olan, spor ve sanatı seven her öğrenciye açık. Eğitim kapsamında öğrencilere yelken, tiyatro ve dans dersleri verilecek.

Takım olmayı ve bedenlerini kullanmayı öğrenecekler

Vira Yatçılık’ın Genel Müdürü Efe Özbil, yaz okulu hakkında şu bilgileri veriyor: “Kime ‘özgürlük’, ‘heyecan’, ‘eğlence’, ‘takım olma’, ‘macera’ ve ‘liderlik’ kelimeleri yakın geliyorsa, rüzgar onu çağırıyor demektir. Yelken derslerine katılan öğrenciler, bu yaz hayatının en güzel günlerini yaşayacak. Denizciliği, rüzgarı, bağları, hem takım olmayı hem de tek başına başarmayı öğrenecekler ve kaptan olacaklar. Ayrıca tiyatro ve dans derslerimiz olacak. İtalyan ve Türk geleneksel tiyatrolarına yönelik planladığımız tiyatro eğitimini yaratıcı drama, tiyatro sporu ve doğaçlama teknikleri ile destekleyeceğiz. Amacımız, katılımcıların sahnede daha özgür ve özgüvenli hissetmelerini sağlamak. Katılımcıların gösterdikleri performansa göre, kısa bir gösteri hazırlamayı da umut ediyoruz.

Takım olmayı ve ortak dayanışmayı öğrenmeyi, beden kontrolü ve koordinasyonu sağlamayı ve ritim duygusu geliştirmeyi ise dans dersleri ile sağlayacağız.”

Kimler Katılabilir:

Yaş grubu 12 – 16 içerisinde olan, spor ve sanatı seven, ikisini bir arada yürütmek isteyen tüm öğrencilere program açık.

Eğitimin İçeriği:

Pazartesi – Cuma günleri arasında, haftada 5 gün ve 3 hafta boyunca,

her gün:

2 saat Yelken Okulu

2 saat Tiyatro Okulu

1,5 saat Dans Okulu

1 saat Yemek

Toplam 15 eğitim günü içerisinde 30 saat Yelken, 30 saat Tiyatro ve 22,5 saat Dans.

Eğitimin Tarihi, Süresi ve Yeri

Tarih: 6 – 24 Temmuz 2015

Pazartesi – Cuma günleri,

09:00 – 15:30 saatleri arasında

Süre: 3 hafta, toplam 82,5 Saat

Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü

Ücret: 4.150 TL (KDV Dahil), Kredi kartına 5 taksit imkanı

*İstanbul Bilgi Üniversitesi mensuplarına, mezunlarına ve öğrencilerine %20 indirim uygulanır.

Kayıt ve Bilgi:

bilgi-egitim@bilgi.edu.tr

(212) 311 7216

 

 

 

Powered by Openmedia