Hip rehber

01 – Hermés yat sektörüne girdi

Ünlü modaevi Hermés, yat firması Wally Yatch ile bir işbirliği yaptı ve ortaya bu yat çıktı. Yatın adı WHY 58×38. Adından da anlaşılabileceği üzere, 58 metre uzunluğunda ve 38 metre genişliğinde bu yatın 25 metrelik bir havuzu ve 36 metrelik de bir ‘kumsal’ tasarımlı bölümü var.

why-yachts.com

02 – Cüzdan devri bitti!

Nakit paranın ‘out’ olduğu bir devirde yaşıyoruz. Kartlarımız bizim her şeyimiz. Hal böyle olunca içinde bulunduğumuz döneme uygun alüminyum bi cüzdan oldukça ‘in’. Ogon RFID Wallets, D&R’larda bulabilirsiniz. Fiyatı 57.99 TL.

firebox.com

03 – Zamanın kitabı

Ünlü lüks saat markası Tag Heuer için hazırlanan 220 sayfalık kitap, Tag Heuer’in zamanda yaptığı yolculuğu anlatıyor. En az kitabın kendisi kadar ünlü yazarı Nick Foulkes’in elinden çıkan kitabın fiyatı 145 Dolar.

assouline.com

04 – Punk art!

İngiliz sanatçı James Holdswoth’ün işlerini yakından takip ediyoruz. Çünkü o Amy Winehouse, Kate Moss ya da Pulp Fiction’daki Uma Thurman’ı farklı malzemeler ve Disney karakterleriyle birleştirerek ortaya ironik işler çıkartıyor. Pop kültürünü arkasına alan punk sanatçının yeni işlerine bayıldık!

05 – Zippo’dan el ısıtıcı

Zippo, çakmaktan sonra şimdi de el ısıtıcı üretti. Görüntüsü aynı çakmağa benzeyen bu ısıtıcı, diğer el ısıtıcılara oranla 10 kat daha fazla sıcaklık üretiyor ve tek dolumda 12 saat çalışıyor. Yaza girmeden önce son serin akşamlarda işinize yarayabilir! Fiyatı 19.99 Pound.

firebox.com

Powered by Openmedia