Hip rehber

01 – OMEGA’DAN ALYANS

Omega, dünyanın en büyük saat ve mücevher fuarı BaselWorld’e saat yanında yeni Aqua Bride alyans koleksiyonuyla katıldı. Tek tek ya da birlikte kullanılabilen alyanslar 18 Karat. Beyaz, sarı ve kırmızı altın yüzükler pırlanta kaplı da olabiliyor. Biz en az saatler kadar başarılı bulduk…

omegawatches.com

02 – TİMSAH KAPAKTA

Lacoste’un 77 yıllık tarihi kitap oldu. Fransız günlük spor gazetesi L’Equipe’nin şef editörü Olivier Margot’nun kaleme aldığı Lacoste kitabı kırmızı, beyaz, yeşil, mavi renklerde çıktı. Diğer renkler için gelecek baskıları beklemek gerekiyor. Assouline Yayınları’ndan çıkan kitabın fiyatı 50 Dolar.

assouline.com

03 – PRETTY VASE

Francois Xavier Balléry’nin Fransız tasarım firması Domeau&Péres için tasarladığı Pretty Vase koleksiyonu PVC su borularından üretildi. Tasarımcısı FX Balléry, ürünün kişisel isteklere göre başka amaçlar için de kullanılabileceğini söylüyor. Bize göreyse, işe yaramaz ve çirkin bir su borusunun gelebileceği en güzel hal…

domeauperes.com

04 – KREATİFE BEDAVA…

Stockholm’de bulunan Scandic Malmen Hotel’in bir odasını Creators Inn’e dönüştüren İsveç giyim markası Elvine, odayı yaratıcı kişilere bedava kalması için tasarlamış. Yeter ki orada olmak için geçerli bir sebebiniz olsun, bir mail atmanız yeterli. Creators Inn, Avrupa’nın dört bir yanından blog yazarlarını, müzisyenleri ve tasarımcıları ağırlıyor.

creatorsinn.com

05

LOUIS VUITTON İLKBAHAR/YAZ

Louis Vuitton 2010 İlkbahar/Yaz koleksiyonu tüm otantikliğiyle podyumdaydı. Bel çantalarının geri dönüşünü işaret eden koelkiyon her zamanki gibi özellikle ayakkabı ve çantalarıyla şaşırttı. Püskül, kürk, otris ve ruganın birarada kullanıldığı koleksiyon çok renkliliğiyle de dikkat çekti.

louisvuitton.com

06

KARL’IN DANTELLİ KASKI

Fransız motor aksesuar markası Ruby’nin kreatif direktörü Jérome Coste ve moda devi Karl Lagerfeld işbirliğinden Karl Lagerfeld Pavillion doğdu. 100 adetle limitli serinin fiyatı 1.800 Dolar. Kask, Lagerfeld’in defilesinde de kullanıldı.

ateliersruby.com

Powered by Openmedia