Flavio by Lokal

Tünel, 3. Lokal mahsülü Flavio’ya ev sahipliği yapıyor. Asmalımescit’in yenisakini Flavio by Lokal, iş çıkışı sakin bir yemek, gece ise samimi bir ortamda eğlenmek isteyenlerin yeni adresi…

ATMOSFER

Flavio by Lokal ilk bakışta küçük gelebilir gözünüze. Ancak eğlenmeye başladığınızda, Tünel’in küçücük ama samimi ortamlarını ne kadar özlediğinizi anımsıyorsunuz. İki bölümlü Flavio’da girişte bir yuvarlak masa, bar ve DJ kabini var. İkinci kısımda ise birkaç masa… Gece olup da siyah kadife perdeler kapanınca ise Flavio by Lokal’in gerçek büyüsü başlıyor.

BAR

Flavio by Lokal’in bar mönüsü oldukça geniş. Şarap çeşitlerinden kokteyllere ve de özellikle barda harika işler çıkaran barmenlerin özel shot’larına kadar (ki naçizane tavsiyemiz kendinizi barmenlerin eline bırakmanızdır) Flavio by Lokal’de arzuladığınız hemen her içkiyi bulabilirsiniz.

MÖNÜ

Mönünün genel istikameti Akdeniz. İtalya’dan gelen özel taş fıranda pişen incecik pizzalar mutfağın lokomotifi. Ev yapımı makarnalar ve Akdenizli salatalar da hem gözünüzü hem midenizi doyuracak cinsten…

LOKASYON

Asmalımescit’te bulunan Adidas’ın sokağından girdiğinizde 10 metre ileride solda bulunan Flavio, bulunduğu yer itibariyle Tünel’in keşmekeşinden uzakta kalıyor, ki bu da bir artı… Gönül Sokak’ın sakin atmosferinde, yazın dışarıdaki masalarda da oturabilirsiniz.

İstiklal Cad. Gönül Sok.

No:1A-3A Tünel

(0212) 243 28 43

Powered by Openmedia